Wojenna Korona Elżbieta Cherezińska
powieść

To już 4 tom Odrodzonego Królestwa Elżbiety Cherezińskiej. Już wiadomo, że będzie 5! To świetna wiadomość dla tych, którzy nie chcą żegnać się z Łokietkiem.

Kolejna wspaniała przygoda za mną! W „Wojennej koronie” Elżbieta Cherezińska kontynuuje losy Władysława Łokietka. Znów dałam się porwać wyobraźni autorki, która i tym razem stworzyła fantastycznie splątany świat intryg, barwnych postaci, gorących uczuć i humoru.

Dlaczego tak mnie zachwycają książki Cherezińskiej możecie przeczytać w recenzji „Płomiennej korony”.

Z zaskoczeniem przeczytałam, że pisarka nie przepada za Władysławem Łokietkiem, a wręcz go nie znosi! Swój stosunek do niego określa jako „skomplikowany”, ale jednocześnie podziwia go i uważa za świetnego, wymykającego się jednoznacznym ocenom, bohatera. Grunt, że chce o nim pisać!

„Płomienna korona” miała być ostatnią książką z cyklu „Odrodzone Królestwo”. Całe szczęście pisarka zmieniła zdanie i go kontynuuje. Już wkrótce kolejny tom o Władku!

Avatar photo

Jestem content designerem. Tworzę przyciągające uwagę i angażujące treści do mediów społecznościowych, na strony www oraz do sklepów on-line. W swojej pracy łączę copywriting z fotografią.